Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychKonkurs „Moja przyszłość w Opolskiem” dla uczniów szkół gimnazjalnych zostaje przedłużony do 29 listopada 2013 r.


Uprzejmie informujemy, iż Regionalny Ośrodek EFS w Opolu działający przy Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego przedłużają termin przyjmowania prac literackich i filmowych na konkurs „Moja przyszłość w Opolskiem” do 29 listopada 2013 r. dla szkół gimnazjalnych województwa opolskiego.

 

 

Głównym celem konkursów jest wpływ EFS na otoczenie wokół młodych ludzi – mieszkańców Opolszczyzny. W ramach konkursów chcielibyśmy w młodych ludziach wywołać refleksję na temat ich wizji przyszłości z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego, jakich zmian pragną, co ich zdaniem jest ważne i jednocześnie niemożliwe do realizacji bez dodatkowych źródeł dofinansowania. Czy zdaniem młodych mieszkańców województwa opolskiego EFS kształtuje postawy ludzkie i w jaki sposób.

Zdając sobie sprawę, iż młodzi ludzie w różny sposób wyrażają swoje emocje, uczucia i spostrzeżenia wychodzimy naprzeciw tej różnorodności i proponujemy do wyboru trzy formy ekspresji:

- konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych – nabór prac zakończony z dniem 15 listopada 2013 r.

- konkurs literacki dla uczniów szkól gimnazjalnych (prace literackie należy dostarczyć tylko i wyłącznie poprzez pocztę elektroniczną  w pliku formatu Word, na adres kalina.polok@haus.pl – nabór prac przedłużony do dnia 29 listopada 2013 r.

- konkurs filmowy dla uczniów szkól gimnazjalnych – nabór prac przedłużony do dnia 29 listopada 2013 r.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych konkursów znajdują się w Regulaminach.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody !

Konkurs jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.« wsteczKONTAKT
Kalina Polok, Tomasz Kosowski

Regionalny Ośrodek EFS w Opolu

tel. 77 402 51 06

e-mail: kalina.polok@haus.pl,

tomasz.kosowski@haus.pl

DO POBRANIA

Regulamin - konkurs literacki [.doc]

Regulamin - konkurs filmowy [.doc]

Regulamin - konkurs plastyczny [.doc]