Logo DWPN 1%

Niemieckie KINO SAMOCHODOWE WRACA!
Dodaj do ulubionych23 i 24 sierpnia zapraszamy na kolejne pokazy filmowe w ramach wyjątkowego projektu „niemieckie KINO SAMOCHODOWE - KULTOWE FILMY w niepowtarzalnej scenerii”. Wstęp nie tylko dla zmotoryzowanych!

 

 

 

 

 

 

 

„niemieckie KINO SAMOCHODOWE - KULTOWE FILMY w niepowtarzalnej scenerii”

23 sierpnia 2013 (piątek), godz. 21:00: „Soul kitchen” reż. Fatih Akin
24 sierpnia 2013 (sobota), godz.
21:00: „Siła złego na jednego” reż. Dani Levy

Miejsce: parking przy siedzibie DWPN, ul. Bojkowska 37, 44-100 Gliwice

 

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, Konsulat Generalny RFN we Wrocławiu/Konsulat w Opolu, Agencja Rozwoju Lokalnego w Gliwicach zapraszają na całkowicie nowy i wyjątkowy projekt „niemieckie KINO SAMOCHODOWE – KULTOWE FILMY w niepowtarzalnej scenerii” prezentujący w niekonwencjonalnej formie kultowe pozycje kinematografii niemieckiej. Projekcje filmowe zostaną zrealizowane 14 i 15 czerwca oraz 23 i 24 sierpnia na terenie „Nowych Gliwic”, a konkretnie na parkingu przy siedzibie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Wzbogacić ofertę kulturalną Gliwic, wzbudzić zainteresowanie krajem sąsiednim, przedstawić młode niemieckie kino, przekazać żywy i kolorowy obraz Niemiec – to cele, które pragniemy osiągnąć organizując KINO SAMOCHODOWE.

Zapraszamy serdecznie nie tylko osoby zmotoryzowane, oprócz miejsc parkingowych do Państwa dyspozycji będą udostępnione również krzesła.

W Gliwicach pokazane zostaną filmy, które zyskały miano kultowych oraz zostały docenione na licznych festiwalach filmowych. Będą to „Good bye, Lenin”, „Słoneczna aleja”, „Soul kitchen” oraz „Siła złego na jednego”. Wszystkie filmy zostaną wyświetlone w polskiej wersji językowej.

Pokazy filmowe są częścią akcji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży dzień.de | der-tag.pl

Wszystkie projekcje filmowe są bezpłatne.

 « wsteczKONTAKT
Weronika Wiese,
manager projektów w Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej,
tel.: 32 461 20 70,
faks: 32 461 20 71,
e-mail: weronika.wiese@haus.pl
PARTNERZY