Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychWybitny intelektualista Kościoła Katolickiego, Ojciec Maciej Zięba będzie już 17 maja 2013 r. (piątek) w Zakrzowie rozmawiać nt. hierarchii wartości współczesnego społeczeństwa!


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce zapraszają wszystkie osoby zainteresowane w dniu 17 maja 2013 r., o godz. 20.00 do Pałacu Lucja w Zakrzowie na spotkanie z Ojcem Maciejem Ziębą nt. „Hierarchia wartości współczesnego społeczeństwa – czym kierujemy się w życiu?”.

Ojciec Maciej Zięba – dominikanin, teolog, filozof i publicysta, jeden z czołowych intelektualistów kościoła katolickiego w Polsce. Założyciel i dyrektor Instytutu Tertio Millennio w Krakowie, członek Rady Patronackiej Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, wykładowca licznych uczelni w Polsce i na świecie. 

Spotkanie ma charakter otwarty! Jest ono jednym z elementów  seminarium dla młodych działaczy mniejszości niemieckiej w tym Alumnów projektu Kuźnia Młodych Liderów nt. „Zostać w Polsce czy wyjechać? w dniach 17-18 maja 2013 r., które będzie poświecone sytuacji młodych ludzi na niemieckim i polskim rynku pracy.

W załączeniu znajdziecie Państwo projektowy program całego seminarium.

Ze względu na ograniczoną ilość liczę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu z Ojcem Maciejem Ziębą telefonicznie (77-402-51-05) lub e mailem (andrea.halenka@haus.pl). Więcej informacji u pani Andrei Halenka.« wsteczKONTAKT
Andrea Halenka

tel. 77 402 51 05

e-mail. andrea.halenka@haus.pl

DO POBRANIA

Program [.doc]

PARTNERZY