Logo DWPN 1%

Platforma wiedzy o księgowości
Dodaj do ulubionychInternetowa platforma wiedzy o księgowości dla NGO i innych podmiotów ekonomii społecznej
w ramach projektu
"Finanse w zgodzie z prawem"

Jeśli szukasz możliwości podniesienia swoich umiejętności w zakresie księgowości, a Twojej organizacji nie stać na wysłanie Cię na specjalistyczne szkolenie; interesujesz się księgowością i zależy Ci na rozszerzeniu wiedzy w tym kierunku lub po prostu brak Ci czasu na udział w kompleksowym i wielogodzinnym szkoleniu to internetowa platforma www.ksiegowosc-ngo.pl będzie dla Ciebie znakomitym źródłem praktycznej wiedzy związanej z prowadzeniem księgowości w podmiotach ekonomii społecznej.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie naszego projektu, a otrzymasz bezpłatny dostęp do wiedzy z podstaw rachunkowości i jej wybranych aspektów w oparciu o specyfikę pracy w III sektorze.

Na platformie www.ksiegowosc-ngo.pl masz możliwość zadawania ekspertom nurtujących Cię pytań, odsłuchiwania plików dźwiękowych z ich wyjaśnieniami oraz skorzystania z nagrań VIDEO ze szkoleń stacjonarnych, na których nasi trenerzy w sposób przystępny wyjaśniają zagadnienia zawiązane z prowadzeniem księgowości w sektorze ekonomii społecznej, m.in. operacje gospodarcze, dowody księgowe i błędy, rodzaje ewidencji, podatki, sprawozdawczość roczna, działalność odpłatna i nieodpłatna, ewidencja środków trwałych, działalność gospodarcza, organizacje pożytku publicznego, rozliczanie projektów dotacji, odpowiedzialność zgodnie z przepisami.

Materiały zgromadzone na platformie www.ksiegowosc-ngo.pl powstały podczas 120-godzinnego kursu pełnej księgowości od podstaw. Szkolenia prowadzone były przez doświadczonych we współpracy z organizacjami pozarządowymi ekspertów, którzy krok po kroku uczyli pełnej księgowości, odpowiadając na pytania uczestników oraz wskazując praktyczne przykłady pomagają rozwiązać trudne kwestie.

Serdecznie zapraszamy!

Jak skorzystać z wiedzy i mieć dostęp do materiałów:

  1. Wejdź na www.ksiegowosc-ngo.pl
  2. Znajdź "Zarejestruj się" (prawy górny róg)
  3. Wypełnij formularz
  4. Skorzystaj z wiedzy z księgowości

O projekcie "Finanse w zgodzie z prawem"
Celem projektu "Finanse w zgodzie z prawem" jest wsparcie przedstawicieli sektora ekonomii społecznej we wdrożeniu działań związanych z prawidłowym i profesjonalnym prowadzeniem księgowości oraz dostosowaniem ich działalności w obowiązującym prawie. W ramach projektu realizowane były szkolenia z księgowości dla dwóch grup w Żorach i Gliwicach oraz została założona specjalna platforma wiedzy poświęcona księgowości, z dostępem online dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów ekonomii społecznej.

Człowiek - najlepsza inwestycja. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego
Funduszu Społecznego

 « wsteczKONTAKT
Mariusz Rotarski,

tel. 461 20 70, fax: 461 20 71,

e-mail: mariusz.rotarski@haus.pl