Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionych19 grudnia 2011 r. poznamy laureatów Konkursu Literackiego i Fotograficznego dla Amatorów pt: "Znaczenie polsko-niemieckiej dwujęzyczności w moim życiu" podczas Gali Wręczenia Nagród.


19 grudnia 2011 r. poznamy laureatów Konkursu Literackiego i Fotograficznego dla Amatorów pt: "Znaczenie polsko-niemieckiej dwujęzyczności w moim życiu" podczas Gali Wręczenia Nagród na Sali Konferencyjnej "Ostrówek" Samorządu Województwa Opolskiego, ul. Ostrówek 5/7 w Opolu.

Niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w uroczystej Gali Wręczenia Nagród będącej finałem Konkursu Literackiego dla Literatów Amatorów oraz Konkursu Fotograficznego dla Fotografów Amatorów pt: "Znaczenie polsko-niemieckiej dwujęzyczności w moim życiu", organizowanego przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej na zlecenie Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce.

Gala odbędzie się 19 grudnia br. o godzinie 11.00 na Sali Konferencyjnej "Ostrówek" UMWO. Po zakończeniu planowany jest poczęstunek.

Poniżej jako plik do pobrania projektowany program gali oraz karta potwierdzenia uczestnictwa, którą prosimy odesłać do dnia 16 grudnia br., na opolski adres DWPN.


Program gali [.doc]

Karta potwierdzenia uczestnictwa [.doc]

Kontakt: Beata Majnusz tel.: 77 402 51 05, faks: 77 402 51 15, e-mail: beata.majnusz@haus.pl, konkurs@haus.pl.

Organizatorzy:


Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce
www.vdg.pl


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
www.haus.pl


Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa
Spraw Wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej