Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychW dniach 5 - 7 sierpnia 2011r., odbył się III warsztat w ramach VI edycji "Kuźni Młodych Liderów", projektu który Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej organizuje wspólnie z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce.


Wystąpienia publiczne to żaden problem dla Młodych Liderów MN!!!

W dniach 5 - 7 sierpnia 2011 r., odbył się III warsztat w ramach VI edycji "Kuźni Młodych Liderów", projektu który Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej organizuje wspólnie z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce. W ramach warsztatu uczestnicy zapoznali się z zasadami komunikacji werbalnej i niewerbalnej, zdobyli umiejętności z zakresu wystąpień publicznych oraz metod walki z tremą. W ramach spotkania odbyły się również "spotkania wieczorne", których gośćmi byli: Bernard Gaida, Prezydent Zarządu, Związeku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, Josef Gonschior, przedstawiciel Towarzystwa Społeczno-Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego oraz Damian Hutsch, Radny Powiatu Oleskiego z ramienia Mniejszości Niemieckiej. "Spotkania wieczorne" poświęcone były zagadnieniom związanym z MN oraz tożsamością. Młodzi Liderzy otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących ich przyszłej pracy na rzecz Mniejszości Niemieckiej.

 

Szczegółowe informacje:

Patrycja Wiencek-Baron 
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
ul. 1 Maja 13/2, 45-068 Opole
tel.: (77) 40 25 105,
faks: (77) 40 25 115
e-mail: patrycja.wiencek@haus.pl

Partnerzy projektu:


Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce
        

                        
Projekt współfinansowany ze środków zwrotnych Fundacji Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych, pochodzących z wcześniejszych dotacji Rządu Republiki Federalnej Niemiec« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej