Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychProES - kompleksowe działania na rzecz wzmocnienia ekonomii społecznej


Jeżeli interesuje Cię tematyka ekonomii społecznej, należysz do jej podmiotów, czyli: organizacji pozarządowej, spółdzielni pracy, spółdzielni inwalidów, czy spółdzielni socjalnej i chcesz zwiększyć  aktywność w swoim zespole / organizacji w zakresie ES, bądź dopiero zamierzasz rozpocząć działalność w sektorze ES, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym projekcie: "ProES - kompleksowe działania na rzecz wzmocnienia ekonomii społecznej".

W ramach projektu Dom Współpracy Polsko - Niemieckiej wraz z Stowarzyszeniem  Wspierania Organizacji Pozarządowych "MOST" w Katowicach i Opolskim Centrum Demokracji Lokalnej zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium nt.

"Sport i jego miejsce w ekonomii społecznej, oraz zdobywanie środków na działalność organizacji sportowych"

które odbędzie się 23 lutego w Opolu w siedzibie firmy Bit Polska na ulicy Reymonta 29

Po zakończeniu seminarium będzie możliwość indywidualnych rozmów nt. możliwości zdobywania funduszy na działalność organizacji pozarządowych, klubów sportowych, czy innych podmiotów ekonomii społecznej z doradcą i coachem w naszym projekcie.

Seminarium skierowane jest do jednostek samorządu terytorialnego, Ośrodków Pomocy Społecznej, organizacji pozarządowych, przedstawicieli spółdzielni socjalnych, spółdzielni pracy, klubów sportowych,  spółdzielni inwalidów i niewidomych, osób zatrudnionych w ramach umowy o pracę, wolontariuszy oraz członków, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

Zapewniamy materiały szkoleniowe, oraz poczęstunek. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają jedynie koszty związane z dotarciem na miejsce.

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do 10-ego lutego do godziny 13.00 w temacie prosimy o wpisanie "seminarium nt. Sportu Opole" oryginał zgłoszenia należy zabrać ze sobą na spotkanie.

Program [.doc]

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

 

Kontakt: e-mail: janusz@mostkatowice.pl, tel: 32 757 66 37 ul. Kościuszki 70/1, 40-047 Katowice


Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej