Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychW dniach 20 - 22 maja 2011 r., odbędzie się II spotkanie, seminarium nt.: "Polskie i międzynarodowe ustawodawstwo dot. mniejszości narodowych i etnicznych" w ramach VI edycji "Kuźni Młodych Liderów".


II spotkanie w ramach projektu "Kuźnia Młodych Liderów"

W dniach 20 - 22 maja 2011 r., odbędzie się II spotkanie,  seminarium nt.: "Polskie i międzynarodowe ustawodawstwo dot. mniejszości narodowych i etnicznych" w ramach VI edycji "Kuźni Młodych Liderów", projektu adresowanego do młodzieży mniejszości niemieckiej, chcącej aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i politycznym swego regionu. Gośćmi podczas spotkania będą m.in.: prof. Grzegorz Janusz, Dziekan Wydziału Politologii, Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz dr Tomasz Wicherkiewicz z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ramach projektu odbędzie się również gra symulacyjna poświęcona zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem Unii Europejskiej, którą poprowadzi Pan Marcin Kaczmarczyk z Fundacji Konrada Adenauera w Polsce - współorganizatora projektu. Spotkanie odbędzie się w Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w Opolu.

 Program [.doc]

Szczegółowe informacje:

Patrycja Wiencek-Baron
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
ul. 1 Maja 13/2, 45-068 Opole
tel.: (77) 40 25 105,
faks: (77) 40 25 115

e-mail: patrycja.wiencek@haus.pl

Partnerzy projektu:


Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce.

                         

               
Projekt współfinansowany ze środków zwrotnych Fundacji Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych, pochodzących z wcześniejszych dotacji Rządu Republiki Federalnej Niemiec« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej