Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychZnajdź nową energię dla swojej organizacji - odkryj Czar Partnerstw! Działasz w organizacji pozarządowej lub innym podmiocie ekonomii społecznej?Jeśli TAK - zgłoś swoją organizację do Inkubatora Partnerstw w ramach projektu "Czar Partnerstw"!


Znajdź nową energię dla swojej organizacji - odkryj Czar Partnerstw

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Instytut Promocji Aktywności Społecznej zapraszają organizacje pozarządowe i inne podmioty ekonomii społecznej do rejestracji w Inkubatorze Partnerstw powstającego w ramach projektu "CZAR PARtnerstw - działania na rzecz współpracy podmiotów ekonomii społecznej".

W ramach Inkubatora oferujemy:

  1. Szkolenia, doradztwo oraz usługi animatorów z zakresu budowania partnerstw z innymi organizacjami i podmiotami ekonomii społecznej (ES);
  2. Szkolenia z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ekonomii społecznej;
  3. Rejestrację organizacji oraz dostęp do bazy kontaktowej organizacji pozarządowych i innych podmiotów ekonomii społecznej zarejestrowanych w województwie śląskim, zainteresowanych współpracą wewnątrz sektora;
  4. Badania ewaluacyjne i analizy potrzeb organizacji zrzeszonych w Inkubatorze;
  5. Dostęp do newslettera i aktualnych informacji z sektora ekonomii społecznej - zaproszenia na szkolenia, seminaria i konferencje, ogłoszenia o poszukiwaniu partnerów i informacje o aktualnych konkursach grantowych.

Udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Inkubator jest całkowicie bezpłatny. Projekt skierowany jest do podmiotów zarejestrowanych w województwie śląskim.

Aby zarejestrować organizację w Inkubatorze należy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go faksem pod numer 32 461 20 71 oraz drogą pocztową na adres:

Inkubator Partnerstw i Centrum Promocji Ekonomii Społecznej
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
ul. Bojkowska 37
44-100 Gliwice

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Dodatkowych informacji na temat działań Inkubatora udziela Krzysztof Duda, koordynator Inkubatora, pod adresem e-mail: krzysztof.duda@haus.pl lub pod numerem telefonu: 32 461 20 70.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 « wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej