Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychNaucz się efektywnie współpracować ze swoimi partnerami w projekcie. Już w marcu zapraszamy na bezpłatne warsztaty na temat: "Komunikacja w partnerstwie - klucz do sukcesu".


Naucz się efektywnie współpracować ze swoimi partnerami w projekcie. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty na temat:  "Komunikacja w partnerstwie - klucz do sukcesu".

Dom Współpracy Polsko Niemieckiej wraz z partnerami: Stowarzyszeniem Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST w Katowicach oraz Opolskim Centrum Demokracji Lokalnej realizujące projekt "proES - kompleksowe działania na rzecz wzmocnienia ekonomii społecznej", zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach partnerskich, które odbędą się w dniach 3-4  marca 2011 w hotelu "Centrum Browar", ul. Kościuszki 4, 47-100 Strzelce Opolskie (www.centrumbrowar.pl)

Warsztaty skierowane są do organizacji pozarządowych, przedstawicieli spółdzielni socjalnych, spółdzielni pracy, spółdzielni inwalidów i niewidomych, osób zatrudnionych w ramach umowy o pracę, wolontariuszy oraz członków, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej z terenu województwa opolskiego.

Szkolenie odbędzie się w godzinach:
- dzień I
11.00 - 18.30
- dzień II 9.00 - 15.30

Zapewniamy materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz nocleg. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają jedynie koszty dojazdu.

Tym razem tematem warsztatów będzie "Komunikacja w partnerstwie - klucz do sukcesu". Celem zajęć jest przygotowanie uczestników do działalności w formie współpracy - partnerstwa, efektywnego zarządzania procesem komunikacji między partnerami oraz prezentacji sprawdzonych  narzędzi, służących przekazywaniu informacji przez partnerów .

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać nie później niż do 21 lutego 2011 r. w tytule wpisując "warsztaty partnerskie Opole", oryginał zgłoszenia należy zabrać ze sobą na spotkanie. Osoby zakwalifikowane zostana poinformowane drogą poczty elektronicznej.

Program [.doc]

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Kontakt: e-mail: Janusz@mostkatowice.pl, tel: 32 757 66 37 ul. Kościuszki 70/1, 40-047 Katowice
aa

Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej