Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychDziałalność młodzieży w strukturach mniejszości niemieckiej w Polsce - Warsztaty strategiczne w dniach 28 - 30 stycznia 2011, w Suchym Borze / Derschau


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej realizuje od kilku lat projekty, które skierowane są w szczególności do młodzieży Mniejszości Niemieckiej. Celem tych projektów jest przygotowanie młodzieży do przejęcia aktywnej roli społeczno-politycznej w regionie.

Podczas spotkania, którego tematem będzie: "Działalność młodzieży w strukturach Mniejszości Niemieckiej w Polsce. Dokąd zamierzamy? - Warsztaty strategiczne" chcemy wypracować jasną strategię związaną z podziałem zadań i pracą młodzieży  w strukturach MN w Polsce. Z przedstawicielami młodzieży MN, a także z przedstawicielami najważniejszych organizacji MN chcemy ustalić zakres pracy i wyznaczyć cel w obszarze pracy młodzieży w przyszłości. Celem warsztatu będzie również zacieśnienie współpracy pomiędzy młodzieżą a instytucjami MN w Polsce. Spotkanie będzie miało charakter warsztatów strategicznych - rozpoczniemy od analizy problemów a zakończeniem będą propozycje ich rozwiązania i wypracowanie planów współpracy na przyszłość.


Warsztaty strategiczne sfinansowane będą z budżetu Instytutu Stosunków Kulturalnych z Zagranicą (Ifa).

 

W załączniku projektowany program oraz karta potwierdzenia uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 stycznia 2011r.

Program [.doc]

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Szczegółowe informacje:

Elena Fritsch, DWPN Opole, tel: 77 40 25 105, faks: 77 40 25 115,  e-mail:  elena.fritsch@haus.pl« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej