Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychEkstremalnie, niesztampowo- i zawsze do celu! proELOm i 3ELOm zakończyli 28.06.2019 wakacyjny blok szkoleniowy.

Niedawno zakończył się wspólny blok szkoleniowy uczestników tegorocznej edycji Elementarza Lidera Organizacji Mniejszości oraz proELOm – alumnów poprzednich edycji programu. Jedni podążają ścieżką własnego rozwoju w MN, drudzy uczą się projektmanagmentu, aby dołączyć do grona „pro”.

Blok szkoleniowy odbył się w Turawie. Dla uczestników 3ELOm rozpoczął się on 24.06, w tym czasie uczestnicy stawiali swoje pierwsze kroki na drodze managera projektu, przechodząc szkolenia różnego rodzaju, dowiedzieli się m.in.: jak zbudować zespół, co się dzieje w zespole i jak odpowiednio reagować, jak zarządzać zadaniami, jak skutecznie opisywać projekt oraz jak dokonać analizy potrzeb projektowych, po czym zaprezentowali swoje projekty.

Uczestnicy proELOm dołączyli 26.06. Oni z kolei omawiali co i dlaczego ich łączy z MN, pogłębili swoją wiedzę z zakresu współpracy i organizacji pracy oraz z zakresu efektywnej komunikacji. Poza szkoleniami nie zabrakło również czasu na integrację z uczestnikami ELOm J Wspólny powrót do Opola jednych i drugich odbył się 28.06.19.

Rodzina ELOm cały czas powiększa się, co nas bardzo cieszy! Młodych ludzi z potencjałem w Mniejszości Niemieckiej jest dużo i trzeba to wykorzystać! Zachęcamy również Państwo do udziału w przyszłych edycjach Elementarza Lidera Organizacji Mniejszości.

Póki co zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony facebook

https://www.facebook.com/LicencjaNaLidera/?ref=br_rs« wsteczKONTAKT

elo@haus.pl

PARTNERZY

ELOm jest możliwe dzięki: